15.7.20

Červené skříňky za odvoz

V čase karantény jsme přestavěli dětem pokojíček tak, aby každé z dětí mělo v rámci možností jednoho pokoje více soukromí. Muž vyrobil holkám na míru nové skříňky a ty červené, které nás provázely dlouhá léta našeho společného života, už více nepotřebujeme. Než je nabídneme za odvoz někde jinde, chtěli bychom to zkusit touto cestou.


Zasloužily by si vlastní článek a snad na něj i dojde. Tyto skříňky jsou původem z IKEA, z doby dávno minulé a jsou překvapivě stále pevné. Původně byly zavěšené v rámech, ale my jsme je opatřili kovovými nožičkami. Originálně se jedná o nábytek s bukovou dýhou, kterou muž před deseti lety pečlivě přetřel několika vrstvami kvalitní syntetické barvy (žádný Balakryl). Deset je deset let a na skříňkách je to trochu znát, ale myslíme, že mohou ještě dalších deset let někde krásně sloužit.


Jedná se o tři skříňky o rozměrech 80cm x 80cm x 40cm (výška x šířka x hloubka), to vše na 8 cm vysokých nožičkách. Police mezi dvěma skřínkami jsou momentálně odšroubované a není nutné je našroubovávat zpět.


Co myslíte? Nemáte pro ně místo? Neznáte někoho, komu by se hodily? Nějaké organizaci? Nabízíme je za odvoz. 

Uskladněné jsou na Praze 6. 

Pokud máte zájem pište na evulekotule@seznam.cz

REZERVACE

No comments:

Post a Comment

Děkuji za Vaše slova.