23.1.18

Černobíle


V té tmě posledních dnů se tak špatně fotí. Z celého našeho bytu mám nejradši předsíň a chodbu. Kvůli tomu prostoru a světlu, které tam odpoledne bývá.


Pouzdérko na drobnosti. Pro Klárku k Pentabagu jako malý dárek. Ušito pro radost, přiznávám, že hlavně moji ze šití. Občas si potřebuji oddechnout od toto, co musím, a ušít  něco jen tak.  A taky je šiji jako omluvu za zpoždění dodací lhůty, ještě mě jedno zítra čeká.

Mám nové tkané cedulky. Takový dárek pod stromeček. Stejně jako kožená taška na první fotce.

11 comments:

 1. Bodline :) Taky si občas potřebuji ušít jen tak něco pro radost, něco co prostě nemusím, ale chci ;) Hezký den.

  ReplyDelete
 2. Dost dobrej kalendář, jestli vidím správně, že je to kalendář. Jednoduchost jako základ pro pestrost zážitků, pořádné měřítko a celý rok pěkně přehledně. Moc se mi to líbí.

  ReplyDelete
  Replies
  1. kalendář je obrovský, ale všichni mi zkritizovali, že je poněkud nepřehledný. Koupila jsem ho přes IG, ale možná i příští rok zkusím udělat vlastní.

   Delete
 3. Ten váš byt, i když jsou vidět vždy jen kousky, vypadá moc pěkně. A kabelku jsi už vybrala, pamatuju si, jak jsi jednou psala, že není jednoduchý rozhodnout se. :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kabelku, spíš tašku už mám. Do bytu jste s Marcelou srdečně zvány, až budete mít cestu do Prahy :-)

   Delete
 4. Krásná předsíň! A teda boží ten kalendář, to je pecka...
  V.

  ReplyDelete
 5. Která je to od Bodline? Mám od nich Topkabelu v černé. Tak "obyčejná" a jaký dodá šmrnc! Teď bych ráda hnědou jen je těžké se rozhodnout jaký vzor....Monika

  ReplyDelete
  Replies
  1. Moniko, mám velkou Zipkabelu. Naživo se mi moc líbil Alakufřík. Jenže pořád tahám moc věcí, tak ta velká vyhrála.

   Delete
 6. Děkuji, o Alakufříku jsem také přemýšlela úplně na začátku, ale pak se objevila Topkabela. Jen nemám možnost vidět naživo. Zipkabela vypadá taky moc dobře. Aspoň si nepřipadám divná, když se tak dlouho rozhoduji.
  A ještě musím pochválit byt, krásný, světlý, inspirativní..... Víc fotek prosím :-)

  ReplyDelete