23.10.17

Lentilková pyramidka


Moje předvánoční plány byly takovéto - v říjnu šít nosítka, v listopadu tašky a batohy, v prosinci dárky. Vypadalo to, že bych to s nosítky i jakžtakž stihla, ale došly mi spony a tak jsem musela se šitím nosítek předčasně přestat. Obvykle šiji zároveň čtyři stejná nosítka, jde to tak lépe od ruky, ale tentokrát jsem za použití posledních zbytků spon našila osm kusů různých nosítek. Z každé látky jeden až dva kusy. Takže je z čeho vybírat.Moje zamilovaná látka s růžičkami. Původně určená na podšvku, ale přišlo mi jí škoda.

Tuhle látku od Wee Galery jsem si oblíbila u Rosy Mitnik. Dlouho jsem ji hledala v e-shopech, dlouho čekala až bude naskladněná a pak jsem ji ještě déle nechala čekat než na ni přijde řada. S touhle zvláštní žlutou jí to moc sluší, ale ušila jsem i kombinaci se sytě růžovou.


Tak to je vše, co je hotové.

Ještě mám v záloze jedny růžové puntíky, jeden geometrií inspirovaný nápad a na jednu super krásnou látku čekám napjatěji než děti na Vánoce. Ale kdo ví, jak to dopadne. Hlavně doufám, že mi zbyde čas na ty dárky. Nakoupila jsem na ně moc a moc kilo úpletů.

4 comments:

 1. Za mě nej to žluto-liškové, ale u naší Verči by to vyhrálo zelené se žábami, to je jasná věc.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak to máme stejný vkus a Vaše Verča zase jako naše Jů, která tuhle látku vybírala pro sebe.

   Delete
 2. Všechny jsou nádherné...škoda, že už mám velké děti.
  Příjemné šití. Lenka.

  ReplyDelete