12.11.16

Lékárničky v akci Ačkoliv se moc neprodávají, našila jsem pár dalších lékárniček. Měla jsem na ně nastříháno už od jara. Jsou malé, kapesní, kabelkové, akorát na desinfenkci, pár náplastí a pár tabletek na bolest hlavy. Na fotkách jsou pro srovnání s velkou krabičkou na zápalky.Přijdou mi fajn jako vánoční dárek pro kolegyně v práci nebo pro kamarádky a tak je nabízím v akci 5+1 zdarma. Můžete si o ně psát na můj mail (evulekotule uzenáč seznam.cz) nebo si je objednat na Fleru.Tahle růžová je ještě o něco menší, ale i do ní se vejde betadina.

4 comments:

 1. Ahoj, na fléru máš cenu 555, tak to možná proč se neprodávají.... Já bych 6 ks brala..ale ta cena? :) therreska@yahoo.com:)

  ReplyDelete
 2. Ahoj Terezko, cena je právě za všech 6 dohromady. Jinak by to na Fléru nešlo.

  ReplyDelete
 3. Zdravím,mě se cena zdá přiměřená. Kdo neumí ocenit ruční poctivou práci,ať si jde koupit takovou taštičku za dvacku na tržnici k Vietnamci. Fandím všem,kdo ně o umí. Zdá se Vám hodně dát stovku za určitě víc než hodinu práce+ materiál? Martina

  ReplyDelete
 4. martino, já myslím, že se Tereza spletla a myslela, si, že jedna lékárnička je za 555 Kč. Přitom je to cena za 5+1 lékárničku.

  ReplyDelete