5.4.16

Pro babičky z jarní zahrady

Bohužel všichni tři nemocní. Jó a Jáík s rýmičkou, u Jó to bude asi alergická pylová stejně jako u mě. Jů se vrátila viróza a má zase horečky.

Jů usnula vyčerpána horečkou.


Jáíkův polední spánek, letos první v houpací síti.


 Jó rovnala botky určené na prodej/rozdej.

Jáík dovádějící.

Všichni tři sledující Popelku aneb konečně chvilka klidu pro matku (rozuměj chvilka v klidu posbírat, složit a roznést prádlo, uvařit večeři, dát Jáíka asi pětkrát neúspěšně čůrat ke kytičce, uklidit zahradu).

8 comments:

 1. Evi, ten klobouček jsi určitě šila, že jo. Podle jakého střihu prosím?
  A přeju vám, ať jste zdraví.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Zuzi, kloboucek jsem sila podle zvetsrneho strihu z Burdy. Je tak na 2-3 lete dite a mym detem vzdy pekne sedi. Dekujem za prani. Snad uz tomu bude konec.

   Delete
  2. A číslo Burdy bys dohledala? Děkuju.

   Delete
  3. Zuzi, je to Burda 7/2008, ale klidně ti ten střih pošlu poštou, v Burdě jsou jen velikosti pro obvod hlavičky 42, 46, 48 cm, Já si střih zvětšila na hlavičku asi 50 cm. Zkusím se o víkendu ušít. Jáík ještě jeden klobouček uživí a my je hrozně ztrácíme. Dokonce jsem o kloboucích napsala článek http://evule-kotule.blogspot.cz/2012/01/justynciny-klobouky.html :-)

   Delete
 2. Prý čím dřív se alergie objeví, tím je větší šance, že v dospívání zmizí. Aspoň, že léky fungují mnohem lépe jak dřív... Ať jste brzo zdraví! Hana M.

  ReplyDelete
 3. Ti jsou úžasní! :-) A přeji brzké uzdravení!

  ReplyDelete