20.12.13

108/365

Chaos v obýváku a stromeček z Jůiných výtvorů nad pohovkou.

Včera Jů donesla ze školky náruč výtvorů a paní učitelka slibovala, že zítra jich bude ještě jednou tolik. Zachvátila mě panika. Co s tím vším uděláme?  To si jako máme někde pověsit? Uáááá. Pak jsem umývala nádobí, hleděla přitom na tu neutěšenou zeď nad pohovkou a najednou mi to v mozku secvaklo. Udělám z výtvorů stromeček. Radši jsem o ničem moc nepřemýšlela a rychle jednala, jinak by mě mohla opustit odvaha. Přece jenom poslední dobou koukám na pokoje vyzdobené v severském stylu, kde se z barev vyskytuje hlavně bílá, šedá, černá a zase bílá. Takže jsem si od oka vyznačila obrysy malířskou páskou a pak stejnou páskou přilepila i obrázky. Když dnes Jů donesla druhou náruč výtvorů, tak jsem jen zajásala, že ti velcí andělíčci jsou dva a ne jen jeden, jak jistě měly ostatní děti, a těšila se až stromeček dokončím.

12 comments:

 1. Evi (Jů), krásný... ♥ Tak si ty Vánoce všichni hezky užijte! J.

  ReplyDelete
 2. Moc dobré, dobře, že jste ten nápad zrealizovala a podělila se o něj! Veselé svátky!

  ReplyDelete
 3. Bezvadný stromek! Hezké Vánoce!!

  ReplyDelete
 4. Mne sa najviac paci ten lampas na krbe s cervenou svieckou. Asi to odkukam..

  ReplyDelete
 5. Silvia, jen je potřeba dát pozor na kvalitu svíčky. Ze svíčku z Tesca byla po pár dnech šikmá věž, tahle z IKEA drží.

  ReplyDelete
 6. Martina PomikálkováDecember 23, 2013 at 2:03 PM

  Pěkný! A moc se mi líbí i ty stromečky z papíru na stránce na kterou odkazuješ, tak těch jsem si zas musela pár poskládat já, díky za tip :-)

  ReplyDelete
 7. super nápad, tak je to správně! dětský obrazy mají prostě být na výstavce :)

  ReplyDelete
 8. To je tak vtipný....;))) Bílá, šedá, černá...;) Naprosto dokonalý...;)))

  ReplyDelete