2.9.13

Jedna denně

Šicí stroj jsme si na chalupu vzít nemohla, brala jsem jen krabici s klubíčky Merina od Vlnapu. Cíl byl jasný: uháčkovat denně jednu čepičku. Povedlo se. Někdy mě to stálo hodně sil, ale zvládla jsem i pár kytiček navíc. Krabice s klubíčky dokumentuje, že ke konci pobytu už nebylo z čeho háčkovat. Dvě čepičky jsem nemohla dokončit, protože mi došla příze.
Malé slečny milují světle růžovou. Sice to nechápu, ale rozhodla jsem se jim vyjít vstříc. První týden se nesl v holčičím duchu.Klučičí barvy druhého týdne jsou mému srdci milejší. Momentálně nejmilejší jsou ty dvě šedé s veselými barvami. 

 
 Poslední týden byl ve znamení duh ve dne i v noci a jednobarevných rychlovek.


Teď už mi zbývá ta méně milovaná část. Schovat všechny konci přízí, nafotit každou čepičku zvlášť nejlépe na modelkách a vystavit je na Fleru. Zrovna teď je na ně počasí.
Hlavně toho focení se děsím. Jedna z modelek odmítá spolupracovat.

4 comments:

 1. Krásný blog, nádherné děti, šťastný otec, šikovná maminka, úžasná rodina. Přeji dál spoustu radosti.

  ReplyDelete
 2. jedna čepka denně, se picnu. ty odrostlé děti mají něco do sebe... a krásně šťavnatý nový dyzájn blogu, evi, pobyt v divočině zanechal stopu, gut:o))) soláni zdar, vázička z flašky od vína tam, koukám, pořád krášlí. těšila jsem se na známá místa na tvých fotkách, kuju:o)

  ReplyDelete
 3. teda ty jedeš! .. ale já tě doženu, až bude prcek velký :))

  ReplyDelete
 4. Téda Evo, jedna čepička denně, to je do knihy rekordů ;-)
  Já jsem se pokusila o svoji první a stále jí po několika měsících nemám dokončenou!
  Teda mám 3 x jsem jí párala a ani po čtvrté to není ono a netuším , kde dělám chybu :-o
  Pokud jsou i ve větších velikostech, budu si jí u tebe asi muset objednat pro dceru, nejlépe jednobarevnou fialkovou a na jaře nějakou pěknou proužkatou tyrkysovou pro malého ;-)

  ReplyDelete

Děkuji za Vaše slova.