23.9.20

Atom v molekule


Poslední roky se mi téměř nestává, že bych měla pocit, že mi to na fotce sluší. Většinou svoje fotky mažu ještě na displeji fotoaparátu. Ale s fotkami od profi fotografa jsem spokojená. To, že mi není díky roušce půlka obličeje vidět, myslím taky pomohlo.

Mimochodem, poznáte z čeho je ušitá rouška? Malá nápověda: můj drahý muž baví kolegy a kolegyně v práci, když jim názorně ukazuje, co ještě má v tohoto materiálu ušitého :-)

Auterem fotek je René Volfík. Více fotek najdete zde.

10 comments:

 1. Evi, jste krásná ženská a já se na Vás na fotkách dívám moc ráda. :-)

  ReplyDelete
 2. Žeby trncle? :-) Petra, Brno

  ReplyDelete
 3. Evi, jste nádherná ženská.
  Že by trenky či kalhotky?
  Muselo to být super. Škoda, že jsme od Ostravy. Ráda bych zašla se synem.
  Lenka B.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Lenko, bylo to moc fajn. Když virus dovolí na jaře bychom mohli s naší Molekulou vyrazit na Moravu. Ale kdoví, co bude.

   Rouška je ušitá z košile a muž má ze stejné i ty trencle :-)

   Delete
  2. Pokud virus dovolí, tak ráda přijdu. L.

   Delete
 4. Vypadá to, že se celá akce fakt povedla. Já bych chtěla vyzkoušet tu nenewtonovskou kapalinu! Klidně bych dětem dovolila i kousek (může mít kapalina kousek?) na doma... :-) Tentokrát jsme dali před městem přednost přírodě, ale snad nám to vyjde někdy příště. A Tobě to moc sluší - jako vždycky. ;-) Kl.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Už jsem si tu nenewtonovskou kapalinu vygooglila. Asi to doma zkusíme. :-) Děkuju za chemické tipy!

   Delete
  2. I sliz je nenewtonská kapalina :-) Ta z Fyzikálu vznikla namícháním škrobu a vody v určitém poměru (to už asi víš, ale kdyby to zajímalo ostatní) Sama jsem neměla odvahu ji vyzkoušet, abych se neušmudlala, stačil ten náš sliz a výbuchy. Po týdnu v Praze je přírody třeba, to chápu.

   Delete

Děkuji za Vaše slova.