3.11.16

(Ne) odškrtaný seznam prázdninových předsevzetí

Měla bych jít spát, měla bych vytvářet fotoknihu, ale už to nechci dál odkládat. Celé letní prázdniny jsem myslela na to, že sem napíši článek o tom, jak se mi podařilo splnit má předsevzetí. Tak tady je. S několika fotografiemi jako bonusem.

- chodit brzy spát aspoň 50% letních večerů - to se mi dařilo a když to šlo, tak jsem si zdřímla i po obědě


- přečíst aspoň dvě knihy - přečetla jsem přesně dvě knihy Dívku ve vlaku a Spánek


- věnovat se dětem víc než je mým zvykem, hrát si s nimi a užít si to - to se mi nedařilo, těžko se mi na to hledal a hledá čas a ještě těžší je najít činnost, která by bavila všechny tři děti. jediné na čem se všichni shodnem je hra na babu nebo kopání do balónu (třeba lopatou)


- pořádně si zaplavat v moři - splněno tak na 50%


- připravit pro děti napínavou pokladovku v lese - nesplněno, poměr 2 matky/ 5 dětí / 2 košíky hub denně to prostě nedovolil


- ušít dlouho odkládanou piknikovou deku jako dárek - splněno- trávit hodně času s mužem - splněno v rámci možností

- večeře v oblíbené hospůdce v Chorvatsku - nesplněno kvůli nepříznivým povětrnostním podmínkám, zašli jsme ale do jiné prověřené restaurace a večeře se velmi vydařila (Chorvaté mají jednu skvělou vlastnost - mají rádi malé děti, i ty naše živé a hlučné)


- navštívit Modrou jeskyni, nejlépe zcela bez lidí - splněno na 50% , byli jsme tam, ale s lidmi, ale i tak to byl nádherný zážitek


- koupit si něco na krk - nesplněno, celé léto jsem nosila duhové dřevěné korále

- říct muži své plány do budoucna - nesplněno, ach jo

- sbírat houby - splněno na 300%- promoknout na kůži - jestli se počítá, když spadnete oblečení do moře, tak splněno :-)

3 comments:

 1. Já myslím, že to dopadlo skvěle!!! Držím palce, at je co nejdřív příležitost m,luvit o těch plánech...to by mě pálilo nejvíc:-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. No,á se mu to snažila naznačit, ale z jeho reakce jsem pochopila, že nemám šanci na úspěch. Takže tak.

   Delete
 2. To je dobrý skóre. A ať najdete s mužem co nejdřív čas probrat to, co potřebuješ.

  ReplyDelete