10.2.14

161/365

Neštovice zaschly a přišly horečky devětatřicítky. Od neděle je Jů v nemocnici, důvod horečky neznámý, kromě horečky jí vlastně nic není. Nese to statečně, kočička moje. Hlavně že tam mají tolik barbín. Tak snad se brzy přijde na to, co je děje, nebo horečky ustoupí.

20 comments:

 1. Brzké uzdravení přeju!!!! Na fotce vypadá beruška vesele, to je dobře...

  ReplyDelete
 2. Držím palce, ať ji máte zase brzy doma...

  Ivča

  ReplyDelete
 3. Tak ať jstehlavně všichni spolu brzo doma a zdraví! Myslím na vás...

  ReplyDelete
 4. Přeju, ať jste brzo zase zdraví a spolu...M.

  ReplyDelete
 5. Kočička malá. Přeji brzké uzdravení. Lucie

  ReplyDelete
 6. zdravíme kamarádku Jů a přejeme, ať je rychlo doma zpátky u maminky!!!!!

  ReplyDelete
 7. Evo nás tohle postihlo 4 dny před Štědrým den. Malá měla 38C. Teploty trvali 4 dny. Jinak jí nic nebylo. Nebolelo v krku ani nekašlala. Paní doktorka nám dala antibiotika a zabralo to. Pak to chytnul manžel - ten měl 39C také 4 dny. Když jsme po Vánocích dorazili do školky tak jsem si povídala s maminkama a 4 mamky mi řekli, že jejich děti měli to samé a oni taky.
  Zachvilku bude doma. Horečky ustoupí. Přeji brzké uzdravení.

  ReplyDelete
 8. Držte se, holky! A ať máte Jů brzo zase doma...

  ReplyDelete
 9. Moc děkuji za podporu. Dnes na vizitě říkali, že to je asi jen viróza, ale domů ji pustí až jí klesnou horečky.

  Barvínku, třeba je to ta vaše. Mě jen strašně štve, že jsme jeli o víkendu do té nemocnice. Být to v týdnu, tak ji mám třeba s horečkama doma a ten nurofen jí taky zvládnu dát. Dneska jí píchli penicilin, tak snad něco zabere a budeme zítra spolu.

  ReplyDelete
 10. Snad už je líp. Jůů, takové Barbiíí poklady, to chápu, že se líbí...to by se líbilo i mým dcerám.

  ReplyDelete
 11. Ach ne, to mne mrzí:-(
  Přeju Vám a hlavně Jů, ať je brzy s Vámi doma. Bude dobře. Opatruj/te se a zvládni to, Evi. Myslím na Tebe/Vás, J.

  ReplyDelete
 12. Chuděra malá, tak ať je brzo doma a zdravá, držím palce!!!

  ReplyDelete
 13. U nás proběhly neštovice celkem pohodově loni v tuto dobu a pak následovaly téměř tři měsíce různých nemocí a viróz...i doktorka potvrdila, že to hodně oslabí imunitu a dlouho trvá než se organismus vzpamatuje. Tak přeju, ať jste brzo v pořádku. Hanka

  ReplyDelete
 14. Evi, je mně to moc líto:-( Justýnka je statečná a na fotce fakt vypadá vesele. Ale stejně, hned jak jsem v náhledu zahlídla ty postýlky, padl na mě smutek. Pusu! Veronika

  ReplyDelete
 15. Nicenko, však jsem na tebe a Violku hodně vzpomínala. Taky jsem tam s Jů nemohla být, ale naštěstí se u ní vystřídali obě babičky a můj muž, takže tam byla sama jen v noci.

  ReplyDelete
 16. Uff, snad už jste všichni spolu doma, to je moje noční můra, samotné dítě v nemocnici :-( asi jste byli v dětské v Brně, což ? Je to smutné, že tam takto rodiče od dětí separují :-( přitom na to nemají právo :-( ve Vyškově a v Boskovicích můžete být s dítěteme non stop.

  ReplyDelete
 17. Ona tam Jů byla sama jen v noci. Přes tam s ní pořád někdo byl.

  ReplyDelete
 18. Evicko, jeste jsme v nemocnici a teprve dnes koukam (pujcila sem si tablet), ze jste taky byly v nemocnici. Doufam, ze uz je vse v poradku. Koukam jak tele, ze jste ji tam museli na noc nechat samotnou, tady je i sedmilety kluk s tatou nonstop. Ostatne, na to ze jsme v nemocnici, krom jidla si nemam nac stezovat. Preju, at tam uz nikdy nemusite!

  ReplyDelete