1.6.09

Pot holders for my aunt

My aunt and uncle gave me patchwork self-healing cutting mat and several rulers as a wedding gift. I'm very happy for this presents because I can work more precisely and they also save lot of time because I can use a rotary cutter that I bought in Japan. I made this pot holders as a present for her birthday using her presents. The size of the pot holders is 21x21 cm (8x8 inches).
Od tety a strýce jsem dostala (spíš jsme dostali, ale muž je asi sotva bude používat) velikánskou samozacelovací podložku na řezání látek a k tomu 3 různá pravítka jako svatební dar. Rotační řezák jsem si koupila už dřív v Japonsku, kde byl určitě levnější než u nás. Teta měla nedávno narozeniny a tak jsem jí ušila tyhle dvě chňapky. Původně jsem jí chtěla dát růžové, ale ty se moc nepovedly a tak jsemušila ještě červené v tradiční barevné i vzorové kombinaci. Velikost je asi 21x21 cm, prošity jsou na stroji a olemovány jako normální quilt.

Přijde mi, že chňapky jsou univerzální dárek pro ženy a tak teď budu šít jednu za druhou - pro maminku, sestru, babičku i kamarádky. Jen se pokaždé budu snažit trefit do vkusu obdarované osoby, zároveň ale nechci tvořit nic, co by odporovalo mému vkusu.

No comments:

Post a Comment